Bezpieczeństwo

Doniczka
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2021, 9:39

Bezpieczeństwo

Post autor: Doniczka »

[policja]
Witam macie może jakieś pomysły na zabezpieczenia spota przed ludzmi tak aby wiedzieć czy ktoś tam bym?
Awatar użytkownika
AK47
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:26

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: AK47 »

Dobre pytanie [blant] sam muszę nad tym pomyśleć. Już mam w głowie parę pomysłów ale muszę je dopracować i wtedy o nich tutaj napiszę.
Awatar użytkownika
Termit
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:23

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: Termit »

Można otoczyć spota w jakiejś odległości nitką, której nie będzie widać ale jak ktoś będzie szedł to ją przerwie i będzie wiadomo że ktoś łaził [szczerzy]
Awatar użytkownika
AK47
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:26

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: AK47 »

Twój pomysł jest z bani, też o nim myślałem ale jeśli chodzi o spota w dziczyźnie to się nie sprawdzi bo sarenki i inne zwierzęta przerwą twoją nitkę i nie będziesz wiedział czy na spocie byli ludzie czy zwierzęta.
Awatar użytkownika
Mieciu
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2018, 23:58

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: Mieciu »

Możesz zrobić taki chodnik w około spota na jakiejś odległości, o szerokości np jednego metra, przekopana ziemia. I wtedy jak ktoś wdepnie w to, to zostawi ślad buta.
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: Marian »

Nawet nie wiecie że o tym co piszecie ma fachową nazwę: Guerilla Growing a tutaj macie informację na ten temat https://outdoor.growers.pl/guerilla-gro ... y-outdoor/ Jest to inaczej partyzancka uprawa marihuany na dworze.
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
AK47
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:26

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: AK47 »

Z tego co wyczytałem to guerilla growing odnosi się ogólnie do uprawy outdoor i wszystkiego z nią związanego. A my tutaj o tym jak zabezpieczyć spota.
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: Jan Kowalski »

Wykop fosę, naostrz i wbij pale w dnie, a wierzch zamaskuj, nikt nie przejdzie [szydzi] A ta poważnie, to chyba nie ma złotego środka.
ODPOWIEDZ