Początkujący sadzi

wolf25ss
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2017, 21:18

Początkujący sadzi

Post autor: wolf25ss »

Witam jestem tu nowy i nie znam się za bardzo na tym oglądałem na yt jak to zrobić mniej więcej wiem jak to wygląda dobra ale nie będę przedłużać mam obudowę z pc ale chyba wydaje mi się za mała 35w sz chyba z 40 jakoś tak to się chyba nie nada nie ? innej nie ma ale nie dawno przeglądając yt zobaczyłem jeden film gdzie typ robi growboxa z płyt styropianowych czy jest takie jest do zrobienia ? chodzi mi jakie te płyty w musiały byc grube jakie wymiary boxa itd jak podłączyć tam akumulator z komputera wiatraki i no i najgorsze co całkiem jestem ciemny oświetlenie jak zrobić nie chcę się pieprzyć z tymi kablami odmianę jaką chciał bym sadzić to cbd therapy nie chcę się naćpać choruje na dwu biegówkę deprecha i te sprawy wpieprzam psychotropy jak cukierki szukam jakieś alternatywy no i te cbd w było dobre tak mi się wydaje czy ktoś by mi napisał jak mam takiego boxa zrobić był bym bardzo wdzięczny proszę o odp i przepraszam za błędy orto ale pisze to szybko trochę się stresuje pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Początkujący sadzi

Post autor: Marian »

Kup sobie gotowy mały box i po zawodach. A jak chcesz zbudować swojego to czytaj fora wszystko na nich jest. Myślę że nikomu nie będzie się chciało tutaj pisać ci całą instrukcję co i jak.
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Blancior
Posty: 22
Rejestracja: 07 paź 2016, 0:07

Re: Początkujący sadzi

Post autor: Blancior »

Tutaj masz temat. Jak zbudować pcboxa: viewtopic.php?f=11&t=7
takladnie3
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2017, 22:21

Re: Początkujący sadzi

Post autor: takladnie3 »

Mogłby mi ktos podpowiedziec ile jeszcze do sciecia? Uprawa outdoor.. zdjecie w linku : /admin - spam, niebezpieczny link, kilka takich samych zapytań/

[plant]
ODPOWIEDZ