Elektrox Ultimate - elektroniczny układ zasilający do lamp

Awatar użytkownika
MarysiaKonopnicka
Posty: 78
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:52

Elektrox Ultimate - elektroniczny układ zasilający do lamp

Post autor: MarysiaKonopnicka » 17 wrz 2017, 21:00

Przez dziesiątki lat jako optymalne oświetlenie do uprawy indoor ustanowiły się lampy wyładowcze jak lampy sodowe czy halogenowe. Aby jednak takie rodzaje lamp działały bezpiecznie i efektywnie, niezbędne są do nich elektroniczne układy zasilające. I oto na rynku pojawia się Elektrox Ultimate 600 W.
elektrox-ultimate-uklad-zasilajacy-lampy-6523.png
elektrox-ultimate-uklad-zasilajacy-lampy-6523.png (153.3 KiB) Przejrzano 1072 razy
Marka tych układów zasilających wraz ze swoim nowym produktem oferuje wszystkim growerom porządny sprzęt za przystępną cenę. Jest to profesjonalny układ zasilający, który zadowoli nie tylko profesjonalistów, ale i także świeżo upieczonych hodowców, którzy właśnie zaczęli swoją przygodę z uprawą.

Zoptymalizowana obudowa tego urządzenia, która zostało wyposażone w specjalne kratki wentylacyjne, dba o jak najlepsze chłodzenie aby urządzenie się nie przegrzało i nie doprowadziło do niepożądanego wyłączenia lamp. Wyrafinowana technika gwarantuje bezpieczne i dokładne włączanie oraz wyłączanie wszelkiego rodzaju lamp przy zasilaniu 220-240 Volt, co jest możliwe w czterech stopniach.

W ten sposób Elektrox Ultimate 600 W jest w stanie operować lampami o mocy 600 Watt jak i 250 Watt oraz 400 Watt. Na najwyższym stopniu urządzenie to przy pomocy funkcji superlumenowej jest nawet w stanie wyciągnąć ze 600 Wattowych lamp o 10 procent więcej wydajności, co oczywiście ma pozytywny wpływ na wzrost roślin oraz końcowe zbiory i plony.

Urządzenie to jest dostępne w każdym growshopie za dosyć przystępną cenę jak za taką jakość - 169,90 Euro.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne wrocław warszawa kraków

Wróć do „Uprawa w Domu dla Profesjonalistów”