Wygląda kozak i panie kozak ale niema mocy? ?

Nieznajomy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2022, 13:07

Wygląda kozak i panie kozak ale niema mocy? ?

Post autor: Nieznajomy »

Witam serdecznie. Mam pytanie jak to jest możliwe ze wygląda zajebiście i smakuje ale mocy niema? ??
Awatar użytkownika
SpalonyAktywista
Posty: 71
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:05

Re: Wygląda kozak i panie kozak ale niema mocy? ?

Post autor: SpalonyAktywista »

Podaj więcej informacji, jaka to odmiana, gdzie kupiłeś nasion? Jeśli kupiłeś nasiona na OLX lub Allegro to ktoś cię zrobił w konia sprzedając ci nasiona konopi przemysłowej, które właśnie zajebiście rosną i wyglądają też nieźle ale wcale nie kopią. Z konopi przemysłowej (cannabis sativa L) robi się właśnie słynny susz cbd sprzedawany też na allegro OLX i shitsklepach konopnych z tym gównem, które nie kopie.
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Wygląda kozak i panie kozak ale niema mocy? ?

Post autor: Jan Kowalski »

Kolega nie napisał szczegółów więc możemy jedynie wróżyć z fusów [zapalmy]

A więc! jest faktem że mógł kupić nasiona u oszustów z olx lub allegro bo tam to jest jakaś masakra z nimi. Ale mogło też być tak że kupił pestki odmian cbd co mają bardzo małe stężenie thc w granicach 0,5% przy tym stężeniu haju nie będzie, będą ładnie rosły pachniały ale zero mocy.

Jest parę odmian cbd oferowanych od dobrych renomowanych producentów, choć by:

- Auto CBD-Victory od Dutch Passion - thc około 0,3%.
- CBD Terra Italia od Female Seeds - thc około 0,5%.
- Purplematic CBD Automatic od Royal Queen Seeds - thc też około 0,5%.

Wymieniłem tylko trzy przykładowe, ale jest ich dużo więcej.
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Wygląda kozak i panie kozak ale niema mocy? ?

Post autor: Marian »

Często tak jest że ktoś zakłada temat, nie podaje szczegółów a później nie odpisuje na pytania. A ja i inni użytkownicy musimy bawić się we wróżbitów. No ale mimo to warto odpowiadać na pytania, bo odpowiedzi mogą przydać się komuś innemu.
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
ODPOWIEDZ