Najmniejsze auto od royal queen?

KubaK
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2020, 18:46

Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: KubaK »

Które z odmian automatycznych od royal queen seeds są najmniejsze? Chodzi mi o te które najszybciej dochodzą.
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: Jan Kowalski »

Jeśli chodzi o odmiany royal queen seeds, to zdaje się że najszybszy jest Quick One, tutaj masz opis i zdjęcia https://ultimateseeds.pl/2015/12/09/qui ... automatic/ jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
SpalonyAktywista
Posty: 71
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:05

Re: Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: SpalonyAktywista »

Najmniejsze odmiany z autofloweringiem od RQS to, jak kolega już wspomniał:

Quick One Auto
Easy Bud Auto
Royal Dwarf Auto

Wszystkie dochodzą od kiełka do zbioru w około 55-60 dni. Zależy gdzie je będziesz uprawiał outdoor czy indoor. Na outdorze może to być 60 dni, dużo zależy od pogody.
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: Marian »

A czemu szukasz akurat takich szybkich automatów? I dlaczego musi to być od royala?
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
KubaK
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2020, 18:46

Re: Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: KubaK »

Już miałem nasiona royal queen seeds i dlatego ponownie chce je zakupić. Tylko teraz z racji że mamy już czerwiec myślę o szybkich automatach od niech.
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Najmniejsze auto od royal queen?

Post autor: Marian »

Każdy ma wypróbowane swoje odmiany lub też producentów. Ja lubię odmiany z dutch passion bo mają najlepszy wigor i faktycznie można zebrać duży plon oraz akseeds i ich odmiany na genetyce ak47, czyli ak482 auto i ak472 auto super genetyki - duży plon i euforyczne zioło, najlepsze akacze na rynku.

W czerwcu nie musisz się ograniczać do szybkich automatów. Czerwiec to najlepszy miesiąc na wszystkie automaty, pogoda w tym miesiącu jest już stabilna i nie musisz się martwić że w nocy będzie przymrozek. Każdy automat posadzony w czerwcu wyrośnie i da z siebie wszystko.
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
ODPOWIEDZ