Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

Mam duży problem kupiłem większą ilość nasion na indorshop pl ale duża większość nie kiełkuje. Na 100 nasion wykiełkowało tylko 10. Sklep ma na mnie wyjebane bo sprzedają ziarna tylko do celów kolekcjonerskich więc zostaje z niczym jak nie puszczą kiełków.
Awatar użytkownika
KrwawaMery
Posty: 39
Rejestracja: 04 paź 2016, 13:10

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: KrwawaMery »

Jaki sklep taka kiełkowalność nasion. Możesz im co najwyżej wystawić negatywną opinię w guglu bo pozytywne to sobie kupią.
LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

Nie no co ty nie będę wystawiał jakiś publicznych opinii. Macie jakiś rady co z tym fantem zrobić.
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: Jan Kowalski »

A gdzie ty masz te nasiona, jak ich nie wyrzuciłeś to może jeszcze wykiełkują. Na pewno dobrze je kiełkujesz?
LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

Tak, dobrze je kiełkuje, nie robię tego od dzisiaj. Kiełkowałem je na różne sposoby partiami. Jedne na wacikach inne od razu w ziemi. I nic totalna porażka, nie chcą wystartować.
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: Jan Kowalski »

Tutaj masz bardzo fajny poradnik jak poprawnie kiełkować nasiona różnymi metodami https://uprawakonopi.com/kielkowanie-i- ... marihuany/ może ci to pomorze. Spróbuj je wymoczyć w wodzie.
LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

Jedną partię moczyłem też w wodzie.
Awatar użytkownika
SpalonyAktywista
Posty: 71
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:05

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: SpalonyAktywista »

Metoda kiełkowania nasion z moczeniem w wodzie jest przeznaczona dla starych nasion, których jak widać na rynku nie brakuje. Te nasiona co kupiłeś muszą być bardzo stare, albo były źle przechowywane i wyschły. Jak robiłeś wszystko tak jak jest opisane w poradniku i nic nie kiełkuje albo mały procent, to już nic nie zrobisz. Wywal te nasiona i kup nowe w porządnym sklepie. Sklepy konopne takie jak indorshop mają złej jakości nasiona, źle je przechowują, bo jest to produkt na który mają wydupczone. Oni sprzedają głównie susz cbd i na tym opiera się ich sprzedaż. A czemu w ogóle kupiłeś pestki w tym sklepie? Przecież on ogólnie nie jest zachęcający do zrobienia w nim zakupów.
LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

Bo chciałem odebrać je osobiście we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
PolicyjnyPies
Posty: 115
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:15

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: PolicyjnyPies »

No to naprawdę źle trafiłeś, ich sklep stacjonarny to totalny przypał bo znajduje się na głównej ulicy gdzie jest miejski monitoring, pewnie niebiescy go obserwują i sprawdzają kto wchodzi i wychodzi z niego.
LucianP
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2022, 1:56

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: LucianP »

To gdzie najlepiej kupić nasiona z odbiorem osobistym na miejscu?
Awatar użytkownika
AK47
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:26

Re: Indorshop pl nasiona nie kiełkują - jakieś opinie

Post autor: AK47 »

50 km od Wrocławia masz magazyn sklepu thc-thc i tam możesz sobie odebrać nasiona osobiście. Tutaj masz informację i dokładną lokalizację https://thc-thc.com/odbior-osobisty/ Ze sklepem thc to wiadomo jak jest, oni mają dobre opinie. Dostaniesz u nich świeże nasiona i wszystko mają na miejscu, o cenach to już nie wspomnę, że można u nich kupić wszystko taniej nawet o 50%, niż w takim indorshopie. Zresztą sprawdź sobie sam, na pewno będziesz zadowolony.
ODPOWIEDZ