Czy można sadzić automaty w lipcu?

Dres55
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2019, 18:19

Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Dres55 »

Planuje coś jeszcze posadzić ale jest już lipiec. Wiem że najlepiej automaty, ale czy nie jest na nie za późno?
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:34

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Jan Kowalski »

W lipcu możesz sadzić wszystkie automaty, bardzo dobra pora. Możesz wysiać i te duże xxl wysoko wydajne jak i te szybkie automaciki. Każdy automat ci urośnie. Łatwo to policzyć, sadząc w połowie lipca masz bite trzy miesiące do połowy października. To wystarczy dla każdej odmiany z autofloweringiem.
Awatar użytkownika
Mieciu
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2018, 23:58

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Mieciu »

Dokładnie jak kolega wyżej napisał wszystkie automaty ci urosną. A i nawet jak byś posadził pełno sezonówkę to urośnie, będzie mała ale urośnie. Zakwitnie też bo pełno sezonówki kwitną jak dzień staje się krótszy.
Awatar użytkownika
AK47
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:26

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: AK47 »

Polecam Gold mery auto https://thc-thc.com/produkt/gold-mery-a ... inizowane/ szybki i wydajny automat od akseeds. U mnie rośnie i zapowiada się nieźle.
Weedson
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 14:09

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Weedson »

[lol]
A więc pokaż jak Ci wyszło
Awatar użytkownika
Marian
Administrator
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2016, 12:37

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Marian »

Pewnie nic Ci nie pokaże bo napisał zapytanie na forum, dostał odpowiedź i już tutaj nie zagląda. Zwykle użytkownicy tak robią, zadają pytanie a jak dostaną odpowiedź to znikają. A większość użytkowników tylko czyta fora i się wcale nie wypowiada. Bo nie oszukujmy się tematyka kontrowersyjna i ludzie wolą się w tym temacie nie wypowiadać i nic nie pokazywać. Chętni do pisana są Ci co mieszkają zagranicą, gdzie uprawa jest legalna, tak jak ja, wasz kochany admin [lata]
Nasiona marihuany kupujcie Bezpiecznie w sklepie THC-THC.COM, tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii.
Kurdupel99
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 22:11

Re: Czy można sadzić automaty w lipcu?

Post autor: Kurdupel99 »

Pewnie że tak, ogień z nimi [lata]
ODPOWIEDZ