Olej psełdo „medycznej” marihuany

HolenderskiHaj
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:29

Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: HolenderskiHaj »

Ostatnio oszałamiającą popularnością cieszą się tzw. „olejki z marihuany”. Produkty te dostępne są ogólnie dostępne, często też poza apteką. Nie jest to ten sam surowiec co susz, przez co zastosowanie i wykorzystanie jest również inne. Olejki konopne zwykle stosuje się doustnie lub podaje się na skórę czyli na miejscowe leczenie. Zawierają w swoim składzie CBD, lecz nie zawierają THC, przez co nie posiadają działania psychostymulującego. Posiadają jednak wszystkie działania, które wykazuje CBD (głównie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne). Oleju nie wolno stosować do waporyzacji, gdyż może to skutkować uszkodzeniem waporyzatora.
Awatar użytkownika
Omarrr
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:32

Re: Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: Omarrr »

Na każdym kroku są oszuści! Grunt to kupowanie od sprawdzonych sprzedawców.
HolenderskiHaj
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:29

Re: Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: HolenderskiHaj »

Owszem.... tylko jeżeli zaczynam swoją przygodę z tym produktem to skąd wiedzieć, które to dobre źródło?!
Gawjota
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2022, 10:25

Re: Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: Gawjota »

A no właśnie..., jak się dowiedzieć? Ja z własne doświadczenia wiem, że nie jest to takie proste. Sama się przejechałam na takim produkcie i dlatego zaczęłam szukać. Czas jaki poświęciłam nie do opisania, ale co gorsze poznałam wiele szczegółów oszustw! Jednym słowem zabawiłam się w detektywa [banan] Nie zmienia to jednak faktu, że znalazłam to czego szukałam [usmiech]
RozmarynTHC
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2022, 11:28

Re: Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: RozmarynTHC »

Ale czy tak powinno wyglądać zakupowanie produktów przez internet?!!!
Szalonamama
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2022, 10:40

Re: Olej psełdo „medycznej” marihuany

Post autor: Szalonamama »

Oczywiście że nie, lecz należy zdać sobie sprawę w jakich żyjemy czasach a nie marzyć.
ODPOWIEDZ